YÖNETİM SÜREÇLERİMİZ

Müşterilerimizin her biri için, beklentilerine ve yapmış olduğumuz sözleşmelere uygun, tedarikçilerimizi, kullanacağımız malzeme marka ve gramajlarını belirliyoruz. Müşteri memnuniyeti ve sözleşmelerimizi dikkate alarak menülerimizi oluşturuyoruz. Her bir hizmet tarzı (menü) için üretim sayılarını bütçeliyoruz. Bu veriler girilince oluşan aylık malzeme bütçesini ön tedarik/sipariş bilgisi olarak tedarikçilere gönderiyor ve hazırlık yapmalarını sağlıyoruz. Şirketimizde haftalık sipariş dönemleri oluşturulmuştur. Sipariş açmadan önce hizmet tarzları (menü) sayılarını güncelleyerek, siparişleri tüm tedarikçilerimize otomatik olarak gönderiyoruz. Bu şekilde, hizmetin devamını etkilemeyecek şekilde doğru malzeme, marka ve miktarların işyerlerimize teslimini garantiliyoruz. Sistemimize uyan, zamanında ve doğru teslimat yapan tedarikçiler ile uzun süreli ilişkiler geliştiriyor, sadece iyi fiyat değil, doğru hizmet (zamanında, doğru miktarda, doğru malzeme) temin eden tedarikçileri tercih ediyoruz.

SİPARİŞLER VE ÜRETİM

Hizmetin başlaması ile birlikte, malzeme siparişleri yazılım sistemimiz tarafından otomatik olarak açılır. Tedarikçilerimiz hangi malzemeyi, ne zaman ve ne miktarda işyerlerimize teslim edeceklerini bilirler. Bu uygulamamız ile gerek üretimin sürekliliğini, gerekse müşterilerimize taahhüt ettiğimiz hizmet ve standartları gerçekleştirmeyi garanti altına alıyoruz. Ayrıca, gereksiz stok tutmadan, riskli malzemeleri kontrol altında tutuyoruz. Sistemimizde her bir malzemenin üretim tarihinden kaç gün önce teslim edilmesi gerektiği tek tek tanımlanmıştır. Üretimin ise bütçelerimize, yani müşterilerimize verdiğimiz taahhüde uygun yapılması için, teslim alınan malzemelerin, detaylı üretim planlarına uygun olarak üretimde kullanıldığını kontrol ediyoruz. Eğer talep ederlerse, kendilerine vereceğimiz şifreler ile web sitemize girerek, sipariş ve üretim ile ilgili tüm süreçlerimizi müşterilerimize kontrol ettiriyoruz.

DENETİM

Süreçlerimizin doğru uygulandığını, gerek Operasyon, gerekse Kalite Departmanlarımız ile Dış Denetim Firmaları tarafından düzenli olarak denetim altında tutuyoruz. Yapılan denetimlerin sonuçlarını, var ise düzeltilmesi gereken hususları, açtığımız Düzeltici ve Önleyici Faaliyetler kapsamında aldığımız aksiyonları müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

İLETİŞİM

Müşterilerimiz ile iletişimin önemini biliyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet süreçlerine müşterilerimizin de dahil olmaları halinde, daha başarılı sonuçlar oluşacağına inanıyoruz. Bu amaçla, müşterilerimizin bize görüş ve önerilerini doğrudan ulaştıracakları, hizmetimizi değerlendirecekleri ve yönetim süreçlerine dahil olacakları yapılar oluşturuyor ve sürekli geliştiriyoruz. Şöyle ki;

Müşterilerimize, günlük menü listelerini her gün saat 10.00 itibariyle mail ile gönderiyoruz.

Bu mail üzerinde, müşterilerimiz, o gün alacakları tüm menüleri (hizmetleri) görürler, bize mesaj gönderebilirler ve yayınladığımız haberleri okuyabilirler, bize iletmiş oldukları talep ve şikayetler ile ilgili alınan aksiyonları ve süreçlerini takip edebilirler, memnuniyet anketini doldurarak bizi genel olarak değerlendirebilirler.

Müşterilerimize, her gün saat 16.00 da gönderdiğimiz mailler ile ertesi gün vereceğimiz hizmet sayılarını bildiriyor ve hizmette sayılar nedeniyle oluşabilecek hataları engelliyoruz.