Bu bölüm TÜNEL YEMEK genel ve kanuni sorumluluklarını içerir. Lütfen, sitemizi kullanmadan önce aşağıda yazılı olanları dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Kopyalama : TÜNEL YEMEK sitede yer alan bilgilerin kopyalanmasına izin vermez. Site içeriğinde yer alan bütün yazıların, grafiklerin ve resimlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir internet sitesinde yayınlamak veya TÜNEL YEMEK` in haberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır. Ayrıca bu sayfaların tasarımında ve veritabanı oluşturulmasında kullanılan yazılımın kopyalanması veya kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitede bulunan yazılım ve tasarımların her hakkı TÜNEL YEMEK` e aittir.

Kullanım : Bu site herkese açıktır. Yalnızca asağıdaki hallerde, TÜNEL YEMEK sitenin kullanımını engelleyebilir: *yanlış, ve yanıltıcı bilgi içeren iş başvurularının ve firma hizmet başvurularının siteye kaydedilmesi halinde, *özel veya genel duyuruların, reklam amaçlı firma bilgilerinin ve üyelik satış formasyonlarının ilave edilmesi halinde, *diğer bir şahıs tarafından ilan edilen bilgilerin silinmesi veya değiştirilmesi halinde,

Güvenlik Kuralları : Aşağıda belirtilen güvenlik kurallarına uyulmaması halinde ya da kasıtlı veya kasıtsız olarak aşağıda belirtilenlerden herhangi birini yapan kişi veya kişiler hakkında TÜNEL YEMEK` in her türlü kanuni hakkı saklıdır: *kullanıcıların iş başvuru bilgilerine girme çabaları ve sitenin genel güvenliğini tehdit edecek çalışmalar, *sitede kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyebilecek faaliyetler, *virüs vasıtası ile sitenin çalışmasına engel olma, *sitenin genel kurallarına uygun olmayan her türlü elektronik postanın yollanması ve sitenin kilitlenmesini sağlama amacıyla aynı anda oldukça fazla ticari veya kişisel elektronik postanın yollanması

Sorumluluklar : TÜNEL YEMEK, site üzerinde yer alan firma hizmet başvurusu ve iş başvurusu bilgilerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Bu sitede yer alan bilgilerle ilgili risk kullanıcılara aittir. Site üzerinde önceden herhangi bir haber vermeye gerek duyulmadan, istediği değişiklikleri yapma hakkı TÜNEL YEMEK` e aittir. TÜNEL YEMEK bir özel istihdam bürosu değildir. sitede yer alan iş başvurularını kendi eleman ihtiyaçları için kullanır. TÜNEL YEMEK, sitenin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve sitede herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer bu sitede yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile kullandığınız yazılım ve donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse firmamız bu konuda bir sorumluluk yüklenmez. Bu sitede bulunan internet bağlantıları (linkler) ile ilgili her türlü risk kullanıcıya aittir.